Producenci

PROMASEAL®-A

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 39,84 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

PROMASEAL®-A jest ogniochronną masą na bazie żywicy akrylowej stosowaną do zabezpieczenia ppoż przejść instalacyjnych, złączy liniowych (dylatacji). Masa może być malowana zwykłymi farbami emulsyjnymi.

Promaseal A

Skuteczna ochrona przeciwpożarowa, niezależnie od okoliczności? To możliwe przy zastosowaniu odpowiednio dobranego preparatu. Ognioochronna masa Promaseal A jest wykorzystywana do uszczelniania złączy liniowych i przejść instalacyjnych w masywnych i lekkich ścianach, a także stropach z możliwością maksymalnego odkształcenia na poziomie 7,5%. Świetnie sprawdza się też jako wypełniacz złączy kablowych.

Do wytwarzania produktu wykorzystuje się wysokiej jakości żywicę akrylową. Jasnoszary preparat ma konsystencję pasty. Jego zaletą jest ognioodporność. Nadaje się do stosowania w różnych warunkach atmosferycznych i temperaturowych. Mróz ani wilgoć nie wpływają na pogorszenie efektywności działania masy. Promaseal może być przechowywany przez 12 miesięcy od daty produkcji bez ryzyka utraty jego właściwości ochronnych.

Promaseal A – zalety stosowania

Powstały na bazie akryli specyfik świetnie sprawdza się w przypadku pożaru. Wykonane z niego uszczelnienia w kontakcie z ogniem zwiększają swoją objętość nawet 20-krotnie. Produkt jest bardzo łatwy w instalacji. Jego aplikacja trwa zaledwie chwilę. Dzięki produktowi można efektywnie zabezpieczyć dylatację bez konieczności stosowania dodatkowego wypełnienia. Promaseal jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe.

Promaseal A – zastosowanie

Preparat jest uniwersalny. Można go z powodzeniem wykorzystywać do uszczelniania:

  • drzwi przeciwpożarowych;
  • przeszkleń ogniochronnych;
  • przejść rur i kabli;
  • połączeń sufitów i ścian;
  • szczelin pomiędzy prefabrykowanymi elementami;
  • szpar w lekkich ściankach działowych;
  • otworów dylatacyjnych.

Dostępne w Jutom produkty mają wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku. Promaseal A sprzedawany jest w jednorazowych pojemnikach o objętości 310 ml. Masę wyciska się za pomocą zwykłego pistoletu do sylikonu czy kleju.

Opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 12 szt. Produktu. Produkt sprzedawany na sztuki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dopuszczenie do stosowania

Europejskie Aprobaty Techniczne: ETA 14/0108, ETA-14/0107
Deklaracja Właściwości Użytkowych =

 

Zakres stosowania

PROMASEAL®-A jest masą stosowaną jako uszczelnianie złączy liniowych (dylatacji) w ścianach masywnych i lekkich oraz stropach z możliwością maksymalnego odkształcenia 7,5%. Masa PROMASEAL®-A może być również stosowana jako uszczelnienie przejść kablowych.

 

Zużycie

Z jednego opakowania 310 ml można zabezpieczyć jednostronnie szczelinę dylatacyjną o szerokości 1 cm i długości 3,10 m (grubość warstwy masy PROMASEAL®-A – 1 cm).

Opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 12 szt. Produktu. Produkt sprzedawany na sztuki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl