Producenci
O firmie

O FIRMIE

Firma JUTOM właściciel sklepu jutom.com.pl powstała w 2003 roku. Od tamtego czasu nieustannie zdobywamy doświadczenie i rozwijamy się w branży przeciwpożarowej.

   Naszą ofertę wykonawczą, serwisową, projektową i monterską poszerzyliśmy o sprzedaż produktów i asortymentu z zakresu ppoż i BHP w postaci sklepu stacjonarnego. Świat ewoluuje, a my razem z nim, więc lokalna sprzedaż na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, przestała nam wystarczać. Logiczną konsekwencją podejmowanych przez nas działań i odpowiedzią na potrzeby klientów, było przeniesienie naszej oferty sprzedażowej do internetu i tak narodził się sklep jutom.com.pl.

   Jest to nie tylko internetowa platforma sprzedażowa. Jutom.com.pl to też katalog oferowanych przez nas produktów. Tutaj nie kupuje się kota w worku. Każdy zakup sprzętu ppoż i BHP z  naszej oferty, można skonsultować z obsługą sklepu lub jednym z naszych inżynierów pożarnictwa. To wszystko by uczynić zakupy u nas bezpiecznymi i satysfakcjonującymi.

   Nie sprzedajemy wyłącznie przez tradycyjny wirtualny „koszyk” i „kasę”. Odpowiadamy na maile i zapytania ofertowe oraz doradzamy w razie wątpliwości bo wiemy, że tylko zadowolony klient wraca – szczególnie w internecie.

   Posiadamy certyfikaty, licencje oraz dopuszczenia i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych. Jutom.com.pl to marka w dziedzinie bezpieczeństwa ppoż. Nam można zaufać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl