Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wyłącznik główny przeciwpożarowy - Przycisk PPOŻ

W tej kategorii dostępny jest niezawodny przeciwpożarowy główny wyłącznik prądu marki Spamel w wielu wariantach odpowiadających potrzebom klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Sprzęt PPOŻ tego typu stanowi niezwykle istotny element składowy współczesnych systemów sygnalizacji pożarowej. W momencie zaistnienia zagrożenia ogniowego zadaniem urządzenia jest skuteczne wszczęcie alarmu, a tym samym zasygnalizowanie niebezpiecznego zajścia. Wyłącznik odznacza się specjalną konstrukcją oraz szeregiem dedykowanych rozwiązań, które umożliwiają niemal całkowite odcięcie zasilania budynku od źródła energii elektrycznej. Jest to niezwykle istotne w kontekście powodzenia akcji ratowniczej oraz bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu. Po jego użyciu zostaje zablokowany dopływ prądu do wszystkich obwodów, których funkcjonowanie w trakcie pożaru może stanowić zagrożenie. Urządzenie jest przeznaczone do stosowania w strefach pożarowych, których kubatura przekracza 1000 m3, a także obszarach zagrożonych wybuchem.

Przycisk ppoż. natynkowy 1Z 1R czerwony Przycisk ppoż. natynkowy 1Z 1R czerwony
Producent: Spamel
Cena: 116,98 zł (netto: 95,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przycisk ppoż. natynkowy 1Z 1R czerwony zwalniany samoczynnie bez sygnalizacji Przycisk ppoż. natynkowy 1Z 1R czerwony zwalniany samoczynnie bez sygnalizacji
Producent: Spamel
Cena: 95,00 zł (netto: 77,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Przeciwpożarowy wyłącznik prądu - przycisk PPOŻ

Przycisk PPOŻ

W przypadku tej części asortymentu postawiliśmy na wspomnianego producenta Spamel. Jest to doświadczony dostawca, który od lat cieszy się zaufaniem przedstawicieli branży maszynowej, elektrotechnicznej, budowlanej i energetycznej. Jego wyroby charakteryzują się niezwykle solidnym, a zarazem estetycznym wykonaniem. Główny przeciwpożarowy wyłącznik prądu z jego logo ma obudowę wyprodukowaną z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym. Wszystkie wykorzystane rozwiązania są w pełni zgodne z polskimi i europejskimi normami, w tym krajową oceną techniczną, certyfikatem stałości użytkowych, czy deklaracją właściwości użytkowych. 

Przycisk PPOŻ - gdzie musi się znajdować

Urządzenie umieszcza się zazwyczaj nieopodal głównego wejścia do budynku lub odpowiednio oznaczonego złącza (wszystkie niezbędne znaki PPOŻ również znajdziesz w naszej ofercie). Powinno zostać użyte przez pierwszą osobę, która zauważy zagrożenie pożarowe. Do uruchomienia wyłącznika niezbędne jest zbicie szybki i wciśnięcie przycisku ppoż - stan alarmowy jest aktywny do momentu wstawienia nowego przeszklenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl